A1 - POLYGRAFICKÝ KOMPLEX

Nálepkova 38, 63700, BRNO


Tel.: +420-5-41220924,26,29     Fax: +420-5-41220074
IČO: 60735732     DIČ: 291-60735732
E-mail:polygrafkomplex@cibulka.cz

      Vážený zákazníku,

      nabízíme Vám naše služby včetně orientačních cen (viz. náš orientační ceník) a věříme, že Vás řada z nich zaujme zejména svou komplexností a příznivou cenovou hladinou. Pochopitelně se jedná pouze o rámcovou nabídku. V případě, že byste měli zájem o předkalkulaci na konkrétní zakázku, jsme schopni Vám cenu sdělit, většinou na počkání a v případě nejasností v průběhu telefonátu ještě upřesnit zadání zakázky a vyřešit případné problémy, popř. zodpovědět Vaše dotazy. Vzhledem k tomu, že naše dodací lhůty jsou velmi pružné, jsme schopni individuálně zákazníkům vycházet vstříc s ohledem na jejich aktuální potřeby.
      Naše tiskárna se orientuje nejen na veškeré grafické a tiskařské práce, tj. od těch nejjednodušších až po výrobu nejnáročnějších reprezentativních publikací, ale i na kompletní knihařské zpracování zakázek. Přesnější specifikaci našich výrobních možností a služeb najdete v přiloženém letáku. Grafické návrhy tisku Vám v případě Vašeho zájmu kompletně zpracuje naše grafické studio v Brně či středisko v Praze. U větších zakázek zajistíme dodání až do Vaší firmy.
      Doufáme, že využijete alespoň některé ze služeb, které poskytujeme a že vzájemná spolupráce bude pro obě strany přínosná.

NAŠE VÝROBNÍ MOŽNOSTI       Navrhujeme, tiskneme a knihařsky zpracováváme vizitky, dopisní papíry, poštovní obálky všech rozměrů a barev, včetně čtyřbarvotiskových CMYK, přímopropisovací bloky, propagační letáky všech barev a na jakýkoliv materiál, časopisy, podnikové zpravodaje, ceníky, jakékoliv jiné publikace, slohy s klopami za bezkonkurenční ceny, poznámkové bloky, kalendáře stolní a nástěné, spirálové i lepené, plakáty ofsetové do formátu 500x350mm v nejnáročnějším provedení nebo jednodušší knihtiskové plakáty až do formátu 1000 x 700 mm, vstupenky číslované i nečíslované, mazety do kin a divadel, stvrzenky, účtenky, stravenky, pivní tácky, rozetky, barevné reklamní katalogy.
      Provádíme veškeré druhy výseků a knihtiskových potisků do formátu 700x500mm a gramáže až 500g/m, ražbu za studena i tepla na jakýkoliv materiál, vrtání vícehlavou knihařskou vrtačkou otvory o průměrech od 1 do 13mm, perforování, rylování, falcování, řezání materilu na jakýkoliv formát včetně trojřezu, zlacení až do formátu B4, potisk umělých hmot, kovových folií a samolepek speciálními barvami, lakování propagačních materiálů lesklým nebo matným lakem, lokální lakování, laminování lesklou nebo matnou folií, číslování dokladů až šestimístnými čísly do formátu tiskového archu 70x50 cm, všechny vazby knih včetně ručních, kulacení hřbetů knih, šití publikací drátem, skobkami s oušky, nití na nitošičce, vysekáváme a lepíme krabice až do rozložené plochy 70x50cm, vytváříme grafické návrhy a kompozice v našem studiu atd. Provádíme ruční knihařské zpracování publikací, časopisů či sbírek zákonů, vyvázání diplomových prací apod.
      Pokud bychom měli pro přehlednost zdůraznit naše nejpozoruhodnější výrobní programy, kterými se nejvíce odlišujeme od většiny konkurenčních tiskáren, jednalo by se především o výrobu kalendářů, tisk dopisních obálek a velkoformátových plakátů, číslování a vysekávání sloh.

      Za A1 - Polygrafický komplex se na další spolupráci těší

Petr Cibulka


Zpět na HLAVNÍ STRÁNKU

HTML design Connected by
inzerat